FORGOT YOUR DETAILS?

Konkurs dla wolontariuszy – 3. edycja!

KONKURS DLA WOLONTARIUSZY – 3. edycja !!!

Wraz ze zbliżającą się 8 edycją Kursu Trenerskiego w naszej Akademii, postanowiliśmy po raz drugi zafundować prezent osobom, które bezinteresownie poświęcają swój czas i energię dla pomoc potrzebującym psom.

Ogłaszamy 3. edycję konkursu dla wolontariuszy!

Wiemy, że wolontariusze dysponują czymś niezwykłym. Mają wielkie serce i chęci. Dają też psom swój bezcenny czas i bliskość. Zwykle są to osoby młode i zaczynające dopiero swoją przygodę w psim świecie.

Praca wolontariusza jest bardzo trudna bo wymaga połączenia wyjątkowych cech charakteru z mozolną pracą wbrew przeciwnościom losu. Trudne doświadczenia, niepowodzenia i stres towarzyszący niezmiennie pracy z cierpiącymi psami bardzo zniechęcają do kontynuowania pracy .

Jako organizacja edukacyjna pragniemy więc dać od siebie to co mamy najlepszego, czyli naszą wiedzę i doświadczenie. Chcemy więc pomóc, wesprzeć i uchronić wolontariuszy przed popełnianiem niepotrzebnych błędów i dać im fachowe narzędzia do pracy a być może nawet zachęcić także do skierowania swojej ścieżki rozwoju na profesjonalną pracę z psami.

Konkurs dla wolontariuszy skierowany jest do osób, działających w organizacjach pomagającej psom – schronisku, fundacji, ruchu na rzecz psów, przez minimum 6 miesięcy. Mogą to być wolontariusze, pracownicy schronisk, osoby prowadzące domy tymczasowe, pod warunkiem że są pełnoletnie. Nie ma górnej granicy wieku 🙂

konkurs dla wolontariuszy dobry pies

Konkurs dla wolontariuszy – Akademia Dobry Pies

Tym razem uczestnicy zgłoszeni do konkursu proszeni są o napisanie krótkiego tekstu pt.:

„Która z twoich cech charakteru pomaga ci w pracy z psami a która jest dla ciebie wtedy przeszkodą.”

Wszelkie pytania oraz zainteresowanie konkursem, prosimy kierować na adres: konkurs@dobrypies.pl  do 20 stycznia.


Ogłoszenie wyników 23 stycznia o 9.00 na FB Dobrego Psa.

TOP