FORGOT YOUR DETAILS?

LISTA REKOMENDOWANYCH TRENERÓW I BEHAWIORYSTÓW

Od 2012 roku prowadzimy w naszej Akademii profesjonalną edukację dla Trenerów i Instruktorów – Behawiorystów.

Oto lista naszych absolwentów (data w numerze certyfikatu jest rokiem jego otrzymania).

Lista rekomendowanych trenerów:

  • 1/KT/I/2013 – Magdalena Adaszewska
  • 2/KT/I/2013 – Zuzanna Gebethner
  • 3/KT/I/2013 – Ela Klimut
  • 4/KT/I/2013 – Beata Kołodziejska
  • 5/KT/I/2013 – Katarzyna Kosińska
  • 6/KT/I/2013 – Anna Korpiela
  • 7/KT/I/2013 – Ewa Nadulska
  • 8/KT/I/2013 – Agnieszka Rabińska
  • 9/KT/I/2013 – Iza Sikora – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 10/KT/I/2013 – Agata Szadkowska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 11/KT/I/2013 – Mariola Wyczułkowska
  • 12/KT/I/2013 – Marta Zawistowska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 13/KT/II/2013 – Edyta Duchnowska
  • 14/KT/II/2013 – Kinga Grochowska
  • 15/KT/II/2013 – Elżbieta Łukasik
  • 16/KT/II/2013 – Sylwia Najsztub – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 17/KT/II/2013 – Olga Tumińska
  • 1/KTIII/2014 – Adrianna Bader – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 2/KTIII/2014 – Magdalena Berecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 3/KTIII/2014 – Irena Jóźwiak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 4/KTIII/2014 – Katarzyna Kurek
  • 5/KTIII/2014 – Justyna Zwolińska
  • 23/KTIV/2015 – Monika Czwartyńska
  • 24/KTIV/2015 – Agnieszka Kobierska
  • 25/KTIV/2015 – Ewa Szczepańska
  • 26/KTIV/2015 – Inga Ziemba
  • 27/KTIV/2015 – Monika Wolęcka
  • 28/KTIV/2015 – Justyna Marut
  • 29/KTV/2016 – Anna Luma-Gromek
  • 30/KTV/2016 – Magdalena Bogusz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 31/KTV/2016 – Hanna Krasuska
  • 32/KTV/2016 – Marta Materek – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 33/KTV/2016 – Anna Petrycka
  • 34/KTV/2016 – Bernadeta Sondej
  • 35/KTV/2016 – Agata Bekier – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 36/KTV/2016 – Beata Kalińska
  • 37/KT6/2016 – Paulina Stojanowska
  • 38/WKT6/2016 – Marek Pająski – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 39/WKT6/2016 – Maksymilian Masłowski – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 40/KT6/2016 – Marzena Cykier-Matwiejczuk
  • 41/KT6/2016 – Karolina Balawajder
  • 42/WKT6/2016 – Rafał Gardener – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 43/WKT6/2016 –  Karolina Jakubecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 44/KT6/2016 – Sandra Łukaszuk
  • 45/WKT6/2016 – Katarzyna Szymecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 46/KT7/2017 – Mieszko Majerczyk
  • 47/KT7/2017 – Barbara Kamińska
  • 48/KT7/2017 – Dorota Wijas-Wołosik
  • 49/KT7/2017 – Katarzyna Bociańska-Rybicka
  • 50/WKT7/2017 – Ewa Markiewicz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 51/WKT7/2017 – Donata Błaszczyk – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
  • 52/KT7/2017 – Agnieszka Ossowska
  • 53/KT7/2017 – Łukasz Borowiec

Lista rekomendowanych behawiorystów:

  • 1/KI/2014 – Anna Korpiela
  • 2/KI/2014 – Agnieszka Rabińska
  • 3/KI/2014 – Agata Szadkowska
  • 4/KI2/2016 – Magdalena Berecka
  • 5/KI2/2016 –  Katarzyna Kurek
  • 6/KI2/2016 – Inga Ziemba
  • 7/KI2/2016 – Irena Jóźwiak

Lista rekomendowanych trenerów i behawiorystów jest aktualizowana po każdym zakończonym kursie. Następnie pod koniec każdego roku kalendarzowego, każdy z absolwentów aktualizuje swój wpis, wypełniając, wysłany do niego formularz.

TOP
Facebook