FORGOT YOUR DETAILS?

Rozpoczęcie konferencji już za:

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec

Zarejestruj się już dziś!

I Międzynarodowa Konferencja „Społeczne Zachowania Psów”, Warszawa 19-21 maja

Cele Konferencji

Celem konferencji jest wsparcie komunikacji i współpracy między specjalistami pracującymi z psami w Polsce, Europie i innych krajach. Głównymi adresatami konferencji są trenerzy, behawioryści, lekarze weterynarii, hodowcy, osoby pracujące w schroniskach, hotelach i świetlicach dla psów. Piątkowa sesja wykładów ma na celu przedstawienie i promocję polskich profesjonalistów i ich osiągnięć natomiast w weekend swoje wykłady przedstawią zaproszeni zagraniczni goście. Głównym celem konferencji jest zwrócenie uwagi na istotność wpływu społecznego aspektu życia psów, na ich zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Tematyka

Konferencja skupia się na tym co definiuje psa jako istotę społeczną, czyli na relacjach: z innymi psami oraz z człowiekiem. Tworzenie więzi społecznych to ogromnie ważny element życia psa, na którym opiera się właściwie jego cała egzystencja, realizacja potrzeb, sposób życia. Jest to także klucz do zrozumienia  społecznego kontekstu większości problemów behawioralnych psów. Konferencja porusza ten temat szczególnie w perspektywie tworzenia i zmiany technik pracy z psami na przestrzeni ostatnich 15 lat. Program konferencji wraz ze wszelkimi niezbędnymi informacjami znajduje się na stronie konferencji:

http://dogsocialbehaviour.pl

 


Punkty edukacyjne dla lekarzy wet.

Decyzją nr 044/145/2016/KRLW Komisja ds. Studiow Wyższych Lekarzy Weterynarii, Kształcenia Ustawicznego i Specjalizacji Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej przyznała naszej konferencji 20 punktow edukacyjnych.

TOP
Facebook