FORGOT YOUR DETAILS?

Łączą nas: szacunek do zwierząt, pasja odkrywania świata i chęć przekazywania wiedzy.

Kadra Akademii Dobry Pies to najlepsi trenerzy psów w Polsce. Najważniejszą cechą naszej kadry jest szacunek do ludzi i psów. To ogromnie ważna dla nas kwestia, nadająca zdobywanej wiedzy prawdziwą wartość.

Wg Dobrego Psa, najlepsi trenerzy psów w Polsce nie uczą posłuszeństwa ale umiejętności nawiązywania więzi z psem. Więzi mocnej, bo opartej na szacunku, byciu razem, spędzaniu wspólnie czasu, spełnianiu potrzeb, opiece i trosce.

Skupiamy się na wychowaniu, na nauce psa rozumienia otaczającego świata, by stając się niezależny w myśleniu, potrafił radzić sobie ze spotykającymi go stresującymi sytuacjami.
Dzięki takim umiejętnościom psy stają się naszymi partnerami, przyjaciółmi i członkami rodziny.

NASZ ZESPÓŁ
AGNIESZKA NOJSZEWSKA

AGNIESZKA NOJSZEWSKA

Założyciel, Instruktor, Behawiorysta

Decyduje o wszystkim co dzieje się w Dobrym Psie. Prywatnie i służbowo związana ze swoim psami: Klockiem i Luną. Agnieszka jest też autorką dwóch wydań Encyklopedii "Psy Rasowe" wydanych przez Wydawnictwo Dragon.

e-mail: agnieszka@dobrypies.pl
Telefon: 503 056 616

KATARZYNA KOSIŃSKA-DYBVIK

KATARZYNA KOSIŃSKA-DYBVIK

Trener, Behawiorysta

Miłośniczka psów i koni. Uwielbia spędzać czas aktywnie wraz swoimi dwoma Jack Russel Terrierami, Offką i Enzo oraz Springer Spanielką Walijską, Tinką.

Ukończyła 1. edycję Kursu Trenerskiego oraz Kurs dla Behawiorystów prowadzony przez Raili Halme, jak również wiele innych szkoleń.

e-mail: kasia@dobrypies.pl
Telefon: 517 372 505

MAGDALENA BOGUSZ

MAGDALENA BOGUSZ

Trener

Z wyróżnieniem ukończyła 5. edycję Kursu Trenerskiego. Teraz, razem z BOSką Zarią, dzieli się swoją widzą o doświadczeniem z uczestnikami kolejnych edycji.

e-mail: magdalena@dobrypies.pl
Telefon: 790 004 141

RAFAŁ GARDENER

RAFAŁ GARDENER

Trener

Ukończył z wyróżnieniem 6 edycje kursu trenerskiego. Razem ze swoimi psami: Bzdurą i Tercją przełamuje stereotypy. Obecnie otwiera swoją szkołę "Bies czy Pies"

e-mail: biesczypies@gmail.com
Telefon: 663 566 678

Honorowi Trenerzy i Behawioryści Akademii Dobry Pies

BEATA KOŁODZIEJSKA

BEATA KOŁODZIEJSKA

Trener rozwoju osobistego ludzi i ich psów

Psycholog z wykształcenia i osoba o niezwykłej umiejętności udzielania dobrych rad. Ma dwie suczki: Andrę - Owczarka belgijskiego Groenendael i Freykę - Białego Owczarka Szwajcarskiego. Ukończyła 1. edycję Kursu Trenerskiego oraz 2. edycję Kursu dla Behawiorystów.

WSPÓŁPRACUJĄCY TRENERZY

MARTA MATEREK

MARTA MATEREK

Trener

Ukończyła z wyróżnieniem 5. edycję Kursu Trenerskiego. Obecnie otwiera swoją własną szkołę dla psów - "Follow The Dog".

e-mail: marta.materek@gmail.com
Telefon: 759 999 656

TOP
Facebook