Lista rekomendowanych trenerów

105/KT13/2020 – Sylwia Nowicka
104/KT13/2020 – Anita Kot
103/KT13/2020 – Patrycja Żera
102/WKT13/2020 – Małgorzata Żwirska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
101/KT13/2020 – Blanka Żukowska
100/KT13/2020 – Ewelina Dłużniewska
99/KT13/2020 – Maciej Podstawski
98/KT13/2020 – Justyna Dudek

97/KT12/2020 – Agnieszka Balicka
96/KT12/2020 – Agnieszka Mielczarek
95/KT12/2020 – Monika Tomczak
94/KT12/2020 – Justyna Anioła
93/WKT12/2020 – Anna Dawid – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
92/KT11/2019 – Remigiusz Lis
91/KT11/2019 – Piotr Ostrowski
90/KT11/2019 – Katarzyna Butrym
89/KT11/2019 – Aleksandra Ośka
88/KT11/2019 – Artur Mika
87/WKT11/2019 – Karolina Honory – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
86/KT10/2018 – Anna Jóźwiak
85/KT10/2018 – Aleksandra Lach
84/WKT10/2018 – Katarzyna Maksymiuk – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
83/KT10/2018 – Klaudia Rutkowska
82/WKT10/2018 – Małgorzata Małysz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
81/WKT10/2018 – Anna Tymofiejczuk-Horosz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
80/WKT10/2018 – Paulina Filipowiak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
79/WKT10/2018 – Dagmara Sulak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
78/WKT10/2018 – Justyna Harasim – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
77/KT9/2018 – Dorota Fiszka
76/WKT9/2018 – Agata Fijołek – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
75/WKT9/2018 – Maria Szyprzak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
74/KT9/2018 – Piotr Szczygieł
73/KT9/2018 – Aleksandra Galewska-Tomańska
72/KT9/2018 – Agata Jarocińska
71/KT9/2018 – Arleta Grzebyk
70/KT9/2018 – Anna Smereczyńska
69/KT9/2018 – Klaudia Salicka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
68/WKT9/2018 – Olga Jackowska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
67/KT9/2018 – Monika Łukomska
66/WKT9/2018 – Emilia Górska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
65/WKT9/2018 – Anna Kosińska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
64/KT8/2017 – Magdalena Góralczyk
63/WKT8/2017 – Ewa Jaworska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
62/WKT8/2017 – Urszula Dolińska-Kossak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
61/WKT8/2017 – Joanna Bałdyga – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
60/WKT8/2017 – Kinga Sałacińska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
59/KT8/2017 – Ilona Szajkowska
58/KT8/2017 – Aleksandra Żendarska
57/KT8/2017 – Aneta Pawłowska
56/WKT8/2017 – Anna Nuzbańska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
55/KT8/2017 – Justyna Fiłoc
54/KT8/2017 – Michał Kowalczyk
53/KT7/2017 – Łukasz Borowiec
52/KT7/2017 – Agnieszka Ossowska
51/WKT7/2017 – Donata Błaszczyk – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
50/WKT7/2017 – Ewa Markiewicz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
49/KT7/2017 – Katarzyna Bociańska-Rybicka
48/KT7/2017 – Dorota Wijas-Wołosik
47/KT7/2017 – Barbara Kamińska
46/KT7/2017 – Mieszko Majerczyk
45/WKT6/2016 – Katarzyna Szymecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
44/KT6/2016 – Sandra Łukaszuk
43/WKT6/2016 – Karolina Jakubecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
42/WKT6/2016 – Rafał Gardener – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
41/KT6/2016 – Karolina Balawajder
40/KT6/2016 – Marzena Cykier-Matwiejczuk
39/WKT6/2016 – Maksymilian Masłowski – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
38/WKT6/2016 – Marek Pająski – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
37/KT6/2016 – Paulina Stojanowska
36/KTV/2016 – Beata Kalińska
35/KTV/2016 – Agata Bekier – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
34/KTV/2016 – Bernadeta Sondej
33/KTV/2016 – Anna Petrycka
32/KTV/2016 – Marta Materek – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
31/KTV/2016 – Hanna Krasuska
30/KTV/2016 – Magdalena Bogusz – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
29/KTV/2016 – Anna Luma-Gromek
28/KTIV/2015 – Justyna Marut
27/KTIV/2015 – Monika Wolęcka
26/KTIV/2015 – Inga Ziemba
25/KTIV/2015 – Ewa Szczepańska
24/KTIV/2015 – Agnieszka Kobierska
23/KTIV/2015 – Monika Czwartyńska
5/KTIII/2014 – Justyna Zwolińska
4/KTIII/2014 – Katarzyna Kurek
3/KTIII/2014 – Irena Jóźwiak – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
2/KTIII/2014 – Magdalena Berecka – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
1/KTIII/2014 – Adrianna Bader – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
17/KT/II/2013 – Olga Tumińska
16/KT/II/2013 – Sylwia Najsztub – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
15/KT/II/2013 – Elżbieta Łukasik
14/KT/II/2013 – Kinga Grochowska
13/KT/II/2013 – Edyta Duchnowska
12/KT/I/2013 – Marta Zawistowska
11/KT/I/2013 – Mariola Wyczułkowska
10/KT/I/2013 – Agata Szadkowska – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
9/KT/I/2013 – Iza Sikora – DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM
8/KT/I/2013 – Agnieszka Rabińska
7/KT/I/2013 – Ewa Nadulska
6/KT/I/2013 – Anna Korpiela
5/KT/I/2013 – Katarzyna Kosińska
4/KT/I/2013 – Beata Kołodziejska
3/KT/I/2013 – Ela Klimut
2/KT/I/2013 – Zuzanna Gebethner
1/KT/I/2013 – Magdalena Adaszewska

Lista rekomendowanych behawiorystów

15/KI4/2019 – Maria Szyprzak
14/KI4/2019 – Magdalena Góralczyk
13/KI4/2019 – Urszula Dolińska-Kossak
12/KI3/2018 – Anna Smereczyńska
11/KI3/2018 – Rafał Gardener
10/KI3/2018 – Marzena Cykier – Matwiejczuk
9/KI3/2018 – Magdalena Bogusz
8/KI2/2016 – Adrianna Bader
7/KI2/2016 – Irena Jóźwiak
6/KI2/2016 – Inga Ziemba
5/KI2/2016 –  Katarzyna Kurek
4/KI2/2016 – Magdalena Berecka
3/KI/2014 – Agata Szadkowska
2/KI/2014 – Agnieszka Rabińska
1/KI/2014 – Anna Korpiela

Od 2012 roku prowadzimy w naszej Akademii profesjonalną edukację dla Trenerów i Instruktorów – Behawiorystów. Lista rekomendowanych trenerów i behawiorystów jest aktualizowana po każdym zakończonym kursie, abyście mogli sprawdzić nazwiska naprawdę sprawdzonych fachowców.
Pod koniec każdego roku kalendarzowego, każdy z absolwentów aktualizuje swój wpis, wypełniając wysłany do niego formularz.

Absolwenci 14.edycji Kursu Trenerskiego

8

lat wspólnej nauki

105

Trenerów

15

Behawiorystów