FORGOT YOUR DETAILS?

19 marca 2016 r.
reSocjalizacja psów
Psy w okresie dojrzewania

Trzeci z cyklu czterech jednodniowych warsztatów.

23 kwietnia 2016 r.
reSocjalizacja psów - Psy Dorosłe

Ostatni z cyklu czterech jednodniowych warsztatów.

Zrewolucjonizuj swoje poglądy na życie społecznie psów.

reSocjalizacja Psów – Warsztaty

Socjalizacja psów to temat, w którym nie tylko właściciele, ale również hodowcy i trenerzy popełniają ogromnie dużo błędów. Skutkiem tych błędów są problemy z porozumieniem się z innymi psami lub ludźmi a z czasem powstawanie złych nawyków. To właśnie te złe nawyki, złe wzorce zachowań, prowadzą do patologii: : lękliwości, nadpobudliwości czy agresji.

Podczas warsztatów zmierzymy się z najczęstszymi błędami w socjalizacji. Zagłębimy się w teorii, omawiając specyfikę kolejnych etapów rozwoju psa.  Ponadto, uczestnicy wezmą aktywny udział w zajęciach praktycznych.

Resocjalizacja psów, czyli zmiana złych nawyków w stosunku do innych psów czy ludzi, wymaga bardzo długiej i żmudnej pracy, regularnych spotkań z psami (oraz ludźmi) o bardzo wysokich kompetencjach społecznych, stabilnym charakterze i przyjaznej, aczkolwiek asertywnej postawie wobec otoczenia.

Uczestnicy warsztatów  będą mogli obserwować pracę właśnie takiej grupy, dobrze znających się i współpracujących ze sobą psów, z psami mającymi problem w relacjach społecznych.

Warsztaty – Resocjalizacja Psów, są cyklem czterech spotkań, uzupełniających się wzajemnie jednodniowych warsztatów, obejmujących kolejno postępujące po sobie okresy rozwoju psa:

 1. 23 stycznia 2016 – Szczenięta (do ukończenia 5. miesiąca)
 2. 27 lutego 2016 – Psy młode  (6-9 miesięcy)
 3. 19 marca 2016 – Psy w okresie dojrzewania (10 m-cy – 2 lata)
 4. 23 kwietnia 2016  – Psy dorosłe (od. 3 lat)

Każdy z warsztatów jest od siebie niezależny jednak znajomość tego, co dzieje się z psem w każdym z etapów jego życia, pomaga lepiej zrozumieć całość zachodzących w nim zmian. Zachęcamy więc do wzięcia udziału we wszystkich czterech spotkaniach.

Udział psów w warsztatach:

 • Udział psa w warsztatach można zgłosić, minimum 1 miesiąc przed rozpoczęciem danych warsztatów a następnie umówić się z behawiorystą z Akademii na standardową konsultacje indywidualną, podobnie jak każdy pies zaczynający edukację w Akademii.
 • Decyzja u udziale psa w warsztatach będzie podjęta dopiero po konsultacjach indywidualnych.
 • Psy nie zatwierdzone przez organizatora do udziału w warsztatach nie mogą towarzyszyć uczestnikom ani na sali wykładowej ani na zajęciach praktycznych, BEZ wyjątku.

Koszt warsztatów:

 • 250 zł za uczestnictwo w pojedynczych warsztatach (płatność do wyznaczonych terminów)
  • 4 grudnia - warsztaty 1.
  • 4 stycznia - warsztaty 2.
  • 4 lutego - warsztaty 3.
  • 4 marca - warsztaty 4.
 • 300 zł za uczestnictwo w pojedynczych warsztatach (płatność po wyznaczonych terminach)
 • 800 zł za uczestnictwo w całym cyklu (płatność z góry - do 4 grudnia)
 • Cena obejmuje wyżywienie (ciepły posiłek oraz przerwy kawowe)
 • Liczba uczestników: 10

Warunki uczestnictwa w warsztatach:


1. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie całości kosztów, najpóźniej 3 dni od zgłoszenia:

  mBank: 66 1140 2017 0000 4802 0656 4225
  Dobry Pies, Agnieszka Nojszewska
  ul. Twórcza 36
  03-289 Warszawa
  z dopiskiem: "imię i nazwisko uczestnika, Resocjalizacja”
2. W przypadku braku wpłaty, po 3 dniach, zgłoszenie zostaje anulowane.
3. Termin nasyłania zgłoszeń i wpłat zaliczki mija 4 grudnia (warsztaty 1.), 4 stycznia (warsztaty 2.), 4 lutego (warsztaty 3.), 4 marca (warsztaty 4.)
4. W przypadku rachunku na firmę, prosimy o przesłanie danych firmy, na adres e-mail: kontakt@dobrypies.pl: Nazwa firmy, ulica, kod pocztowy, miasto, NIP.
5. Rezygnacja z udziału w warsztatach przesłana pisemnie na adres kontakt@dobrypies.pl najdalej na 28 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów, umożliwia zwrot kosztów, potrąconych o 50 zł.
6. Anulowanie zgłoszenia zostaje potwierdzone pisemnie przez organizatora warsztatów, mailem zwrotnym. Koszt zostają zwrócone, w ciągu tygodnia.
7. Rezygnacja w późniejszym terminie, powoduje utratę wpłaconych opłat, bez możliwości ich zwrotu.


8. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji szkolenia.

Formularz Zgłoszeniowy

TOP
Facebook